Hakkımızda

Hakkımızda

1981 yılında ilk faks cihazını Türkiye’ye getirerek bir ilke imza atan Tekofaks, kurulduğu günden bugüne doküman ve ofis ürünlerinde öncü firma olma özelliğini korumuştur. 2011 yılında Triumph-Adler ile yaptığı işbirliği neticesinde doküman ürünleri Türkiye tek distribütörü olmuştur.

35 yıldır sektörün önde gelen firmalarından olan Tekofaks, yapmış olduğu bu distribütörlük anlaşması ile daha da güçlenerek 35 ilde bulunan ve 81 ili kapsayan geniş satış ve servis ağı ile müşterilerimizin hizmetine devam etmektedir.

Kalite Politikamız;

Türkiye’de tek distribütörü olduğumuz Triumph-Adler ve  dağıtıcılığını yaptığımız Panasonic marka tüm doküman ve ofis ürünlerinin; ileri teknoloji kullanarak eğitimli ve organize ekip ile hızlı ve etkin olarak "ÜSTÜN SERVİS"hizmetinin en uygun şekilde yerine getirilmesini yönetmek.

Ofis ve sistem ürünlerini kapsayan ve sürekli gelişen ürün yelpazemizi, müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayacak kalitede sunarak firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü artırmak.

Bu amaca ulaşmak için;

Müşteri memnuniyetinin sürekli arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını ölçmek, her alanda iç performans ölçümleri/analizleri gerçekleştirmek, sonuçlardan giderek gelişmee açık alanları saptamak ve iyileştirmek.

Değer yaratma sürecinde rol alan bayilerimiz ve diğer dağıtım kanalları ile işbirliği ve sürekli gelişme anlayışı ile birlikte çalışmak.

Teknik destek ve servis hizmetlerimizin zamanında ve kusursuz olarak verilmesini "SÜREKLİ İYİLEŞTİRME"anlayışımızın vazgeçilmez bir parçası kılmak.

Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla bayilerimizi, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi de kalite sürecimize katılmasını sağlamak, tüm iş süreçlerimizi daha etkin ve daha verimli hale getirmeye çalışmak.

Çevre ve insan sağlığını korumak genel ilkemizdir.